Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek nyuszinak árt a fűtő?

Szerintetek nyuszinak árt a fűtő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h a nyulam ketrece az én szobámban van,de mostanában hidegek az éjszakák vagy néha a nappalok,is és ezért szoktam bekapcsolni a fűtőt. Nem tudom hogy jó vagy rossz ez neki,csak mert már olyanról is hallottam hogy a nyúl a meleg miatt pusztult el. Kérlek segítsetek mert most nem tudom mit tegyek és a nyúszómat pedig nem szeretném elveszíteni...!
2013. szept. 28. 21:30
 1/7 anonim válasza:
A nyulak utálják a meleget, az a legnehezebb időszak számukra. Fogd meg a füleit, ha az nem hideg, akkor nem fázik és megnyugodhatsz. :)
2013. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a komit
2013. szept. 28. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd közvetlenül a fűtőtest elé, és nem lesz gond! :)
2013. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne a fűtőtest közelében legyen a ketrece. Meleg miatt elpusztulhat, de azok sokkal nagyobb melegek. Pl. ha nyáron kint tartják őket, még fedett helyen is lehet akár 35 fok is. Olyankor simán képesek hőgutát kapni, mert ugye még a bunda is melegíti őket. De ez szerintem lakásban tartott nyulaknál nem fordul elő. Ott nyáron is általában gűvösebb van mint kint. Télen meg tartsd a ketrecet távol a fűtőtesttől.
2013. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha a nyul utalja a meleget,akkor vajon az enyem miert ul be a radiator ala / moge ? Nem a meleget utalja,hanem hogutat nem szeretne kapni ..azt pedig sima lakasban,futes mellett nem tud . Semmi baja nem lesz ha futesz a szobaban !
2013. okt. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

# 5/5


Utálják a meleget, hidd el... Az ő bundájuk olyannyira meleg, hogy 15-18 °C-ban érzik magukat jól.

2014. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd a fűtő mellé és nem lesz gond.
2014. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!