Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltűnt a nyuszim és tökre...

Eltűnt a nyuszim és tökre megviselt, nektek is volt már hasonló nagyonnagyonnagyon rosz élményetek?

Figyelt kérdés
fél éves volt ,este volt és kinnt volt a szabadba( a telkén belül),arra gyanakszom hogy egy rohatt állat elvitte, olyan rossz belegondolni:( mikor rá gondolok nagyon rosszul érzem magam:(
2009. nov. 7. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez előfordul, nem kell kint tartani ...
2009. nov. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj igen...Kaptam egy hörit nagyon szerettem,ésegyszer kitettem az ámbitusra,és valahogy kimászott,és...szóval eltűnt.Nagyon fájt...
2009. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem ma este kellett elaltatni a 4 honapos törpenulamat,most is alig látok irni,a hibák ezét vannak.

kiugrotta kezeböl,és olyan rosszul esett,hoyg a kis gerince eltört,vittükk d okihoz,röntgen mindne volt,de nem lehetetts egiteni rajta.iszonyu fájdalom,miota eltemettük,csak bögök.van is sirja ,meg mécsese is.

2009. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tökre jól esik hogy ilyen megértők vagytok, komolyan.....

de annnyiraaaaaa rooosssssssz érzéésss

2009. nov. 10. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!