Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A macskám hazahozott két...

A macskám hazahozott két kisnyulat, de nem vadnyulak. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
A macskám mareggel letett az ajtó elé egy kisnyuszit, most pedig még eggyet. Nem vad nyuszik, fekete fehérek, pici fülük van és olyanok mint egy oroszlán. Már megvan a szőrük. Egyikük picit mászkál, ő evett is macskatápszert, de a másik csukott szemmel fekszik es szuszog. ö nagyon hideg volt. tettem be nekik szénát egy dobozba es fellógattam egy infralámpát. Tudok mást tenni értük?

2013. szept. 30. 12:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a táblázat nem jön be úgy ahogy én írtam:(.
2013. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Koszi a valaszt mindenkinek. Sajnos aki masodjara erkezett, o tegnap elpusztult. A teso nagyon jol van, mar ugrandozik, evett fuvet es tapszert is. Rakok fel rola delutan kepet. Tegnap eszunkbe jutott miutan a parom hazaert, hogy vissza megyunk elkerni a tobbi kisnyuszit is, ha ok mar ‘nemtudnak vele mitkezdeni‘ Becsongettunk es elmondtuk, hogy elvinnenk a nyuszikat, ki is fizetnenk. Erre elzavartak, hogy‘a tobbit most adtuk oda a kutyanak‘... Remek ebrek leteznek..
2013. okt. 1. 11:07
 13/13 anonim ***** válasza:

Üzenem a kedves szomszédodnak,hogy b*sza meg!

Részvétem a kis nyúlért:(.

2013. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!