Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulat szeretnék tartani mit...

Nyulat szeretnék tartani mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés
Érvek és ellenérvek ,hogy mi az előnyei és mi a hátrányai a nyuszinak ? Illetve tapasztalatokat is írhattok akiknek pl volt/van nyuluk. Illetve ha valaki tud segíteni ,hogy Békés megyén belül hol találhatnék megbízható tenyésztőt ?
2013. okt. 1. 22:26
1 2 3
 21/29 *Glissade* ***** válasza:
41%
A szellőzés szempontból nincs igazatok. Viszont egy okból nem ajánlom a terráriumot. Ki ugorhat belőle bármikor a nyuszi. Enyém is ki tudott volna jönni bármikor, de szerencsére nem tette.
2013. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
37%

na akkor áruld el:

mekkora volt az a kib*szott nagy terráriumod?

2013. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek egyedül Glissade volt képes segíteni, a tobbiek csak lehúzni jöttek ide.

Megint csak bizonyítottátok, hogy az emberi faj a legprimitívebb létező állat faj a földön.

Ha nem tudtok normális épitő jellegű segitséget nyújtani a kérdezőnek, inkább ne írjatok semmit. Lehet utálkozni, de fogalmatok sincsen a másik állatartási szokásait illetően, csak ítélkeztek.

Biztosan az itélkezők tökéletes körülményeket biztosítottak a nap minden percében az állataik számára. Természetesen ketrecbe zárva:)

Ennyire primitívek ne legyetek már!

2013. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ja igen, ês a terrárium is maximálisan megfelel, attól függetlenül, hogy most épp a ketrec a divat.

A kérdezőn meg majd eldönti mit vesz a leendő nyuszijának.

2013. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Innentől fogva, hogy melyik nyuszinak és gazdinak a terrárium vagy a ketrec, esetleg a fából készült terrárium/ketrec válik be, senkinek semmi köze. Amíg az állat megfelelő körülmények között van, és jól érzi magat.


Mind egy terrárium, mind egy ketrec is lehet nem megfelelő egy nyuszi szàmára. Pont.


Egyébb problémákat priviben várok:)

2013. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és valójában nem azért tettem ki ezt a kérdést,hogy vitatkozzanak alatta...Csak érdekeltek volna a jó tanácsok. Nem fogom terráriumban tartani a nyulam,mert nagyon nehéz lenne takarítani a terráriumot és nehezen hozzáférhető lenne...Arra lettem volna amúgy még kíváncsi,hogy éjszaka a nyúl zajong? A többi kérdésemnek már mind utána néztem a neten..de valószínűleg ,csak később lesz nyulam,mert még össze kell rá gyűjteni a pénzt
2013. okt. 6. 12:01
 27/29 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem a nyúl nem éjszakai állat, de van itt rengeteg szakértő a témában majd ők megmondják;)

Az én nyuszim nem zajongott este... Nêha hallottam őt enni, inni, egyett- kettőt dobbantani este, amikor êpp ébren voltam:)

De ennyi.

Soha nem ébredtem fel arra, hogy idegesítően zajongana, csendes volt este is, ahogyan nappal.

Szerintem nagyrészt aludt este...

2013. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 *Glissade* ***** válasza:
Bocsi a sok szó ismétlésért:)
2013. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Előny:nem unatkozol mellette,ha szaporítod őt/őket és kedvező helyen laksz,ügyesen is csinálod akkor eltudod őket adni,tudsz belőlük vágni,és le is adhatod őket ha több van.

Félig meddig valamelyik előny is és hátrány is.Ahogy érzed:Nagy felelősség kel hozzájuk(hozzáértéshere fektetek hangsúlyt),minden nap kikel hozzájuk nézni (etetés,itatás),ha sok a bogyó(ürülék) alattuk akkor takarítani is kel a helyüket,a tenyészteni akarod őket és leakarsz belőlük adni akkor tápot kel venni.Sok nyúl+sok takarmány+idő=fáradság,sok pénzt veszítesz,de jönni fog a HASZON!!!.

Tapasztalatokra milyenekre gondolsz?Ha kérdésed van írj üzenetet.Nekünk is vannak és voltak is nyulaink.Az utolsóba nem tudok segíteni,mert Vas megyei vagyok.

2013. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!