Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek milyen ketrec kell?

Hörcsögnek milyen ketrec kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom hogy ez egy hülye kérdés,szóval lécci normális válaszokat.

Szóval nem sokára lesz az első hörcsögöm és bizonytalan vagyok hogy melyik a ketrec jobb .A terrárium (természetesen a tetejét lefogom ráccsal fedni) vagy a rácsos ketrec?

Amugy a terárium helyett nem jó az akvárium?

Lécci normális válaszokat.Előre is köszönöm.

Sziasztok.



2013. okt. 6. 17:15
 1/6 A kérdező kommentje:

1 hörcsögöt veszünk amugy a terárium 25cm magas,38cm hosszú,20cm széles.

Tul kicsi 1 hörcsögnek?

2013. okt. 6. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen nagyon pici törpehörcsögnek leglább 30*40-es alpterületű aranyhörcsögnek 50*40-es de inkább nagyobb kéne..
2013. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Törpehörinek minimum 55 cm hosszú és 40 cm széles ketrec kell.

Aranyhörinek minimum 70 cm hosszú és 45 cm széles ketrec kell


Ketrec kell aminek legalább van 1 emelete és csőrendszerrel ellátott. Mókuskerék és kisház alapvető dolog egy hörcsög ketrecébe!!

Aranyhörinek minimum 19 cm átmérőjű mókuskerékre van szüksége hogy ne tegye tönkre a gerincét.

Etetőtálból lehetőleg 2 db legyen. Egyik a zöldség-gyümölcsöknek a másik a magkeveréknek.


Lehet még egy csomó mindene a hörinek, ha normális nagy alapterületű otthona van, nézz körül a kisállat webáruházakban vagy Fressnapfban.


Ne legyen terráriumban, mert az neki nem jó több szempontból se!! és neked se a takarítás miatt, mert sokkal nehezebb.

2013. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Utolsó válaszoló nagyon köszönöm szépen a válaszod.Rengeteget segitettél.Csak tudjátok első hörim.Amugy 1db lány aranyhörcsögött szeretnék.Köszönöm szépen.Jöhetnek még válaszok.
2013. okt. 7. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha aranyhörcsögöt szeretnél akkor egy 70*60*40 alapterületű ketrec kell házból így nem tudok pontos méretet mondani kb amibe kényelmesen elfér nyújtózkodva olyan 15cm. A mókuskerék 22cm átmérőjű legyen. Remélem tudtam segíteni.

Sok sikert a höritartáshoz.

2013. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A ketrec méretével kapcsolatban nem írnék, mert az előttem írók megtették.

Nem tartanám terráriumban/akváriumban, mert nehezebb takarítani, nyáron kevésbé szellőzik, stb...

2013. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!