Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon kedvtelen a nyuszim,...

Nagyon kedvtelen a nyuszim, mi baja lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap este óta semmi kedve semmihez, még dobbantott is teljesen ok nélkül. Nem értem mi lehet a baja, ugyanúgy és ugyanannyit foglalkozok vele, mint eddig. Remélem, hogy nem beteg.

2013. okt. 7. 16:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzáírni, hogy szinte egész nap csak fekszik, alig csinál valamit.
2013. okt. 7. 16:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg beteg, vidd orvoshoz még ma, lehet komoly betegség jele, hogyha csak gubbaszt. Persze egyáltalán nem biztos, de a nyuszik nem jelzik, ha fáj valamijük, mert a természetben akkor magukra hívnák a figyelmet.
2013. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eszik, iszik, bogyózik?
2013. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eszik, iszik, bogyózik normálisan szerencsére. Most nem rég jöttünk be az udvarról, odakint megint a "régi" volt :) De most idebent megnt nem akar kijönni a ketrecéből.
2013. okt. 7. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért én holnap elvinném dokihoz, biztos, ami biztos.
2013. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Többet vidd ki :) Mégis többet tud kint mozogni mint ben a levegö is jobb :)):D
2013. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor jó idő van mindig kint van. :) De azért köszi a tanácsot mindenkinek. :) Egyébként télen ki lehet vinni pár percre amikor hó is van?
2013. okt. 8. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ha eddig nem volt kint soha hóba akkor ne tedd ki egyből, sztem először csak olyan helyre ahol nincs hó, hogy szokja a hideget, utána hogy az orrát beledugj még jobban szokja a hideget és akkor utána, de mindig várj egy kicsit amíg átrendezi kicsit magát a hidegre, láttam már nem műhavas nyuszis képet szóval megfagyni nem fog, csak szélbe ne vidd ki mert olyankor tuti a megfázás
2013. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az idojaras valtozas miatt kedvetlen . Az enyem sem turaztatja magat tulzottan mostanaban ,de minden egyeb eletfunkcio rendben van
2013. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Pár napja hogy jobb idő van neki is jobb a kedve, de remélem hamar hozzászokik majd a hideghez is :)
2013. okt. 12. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!