Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ferde a feje?

Dodge kérdése:

Miért ferde a feje?

Figyelt kérdés

2 éves kopasz tengerimalacomnak egyik napról a másikra "elferdült" a feje, először azt hittük, hogy meghúzódott neki. Aztán elvittük állatorvoshoz aki szteroidot adott neki átmenetileg használt is de utána újra előjött. Most megint kapott, de már nem használ. Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a baja mert nem akarom, hogy csak próbálgassanak rajta minden félét hátha használ, vagy esetleg nem tud valaki egy állatorvost aki ért a rágcsálókhoz?

A másik probléma, hogy a pici keze is fel van dagadva. Az orvos szerint a szteroidtól ez is elmúlik, de én ezt nem hiszem. Hidrogénperoxiddal kezeltük eddig és az bevált, de most annyira csúnya neki, hogy az sem használ.



2013. okt. 17. 19:39
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem szemtengelyferdülése lehet. Nekem patkányom van de nála is ugyanez a gond. Már több mint fél éves de semmi baja nem származott belőle.
2013. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) De akkor hogy-hogy egy időre elmúlt neki? Lehet valahogy gyógyítani?
2013. okt. 17. 20:48
 3/4 gyevickie ***** válasza:
Én gondolnék még fülproblémára is. Lehet gyulladás, élősködő... Ha pesti/pestkörnyéki vagy akkor az Állatorvosi egyetem egzotikus orvosait tudom ajánlani, értenek hozzá nagyon.
2013. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

kiderült, hogy mi baja van, bevérzett a belső füle és ahová vittük állatorvos nem vizsgálta meg pedig még tudott volna rajta segíteni. Sajnos ahová másodszor vittük már nem tudtak rajta segíteni:( Így sajnos ilyen marad a feje, de hálistennek sokat eszik és így is nagyon boldog :)

[link]

2013. nov. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!