Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg fog gyogyulni a hörim?

Meg fog gyogyulni a hörim?

Figyelt kérdés
Van két hörim(fiuk)Folyton veszekednek,ma mikor hazajöttem a suliból egyböl mentem etetni és az egyik tiszta szebb volt.Külön vettem őket.Meg fog gyogyulni?Kivürröl tiszta szebb,attol függetlenül semmi baja.Még vígan járkált a csövekben,evett sok almát.De én félek hogy baja lesz.Van tanács???Akkor írd le!!Köszz.(Bocs a helyesírásért)
2013. okt. 21. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen indíttatásból raksz össze 2 fiú hörcsögöt?

Örülj h nem ölték meg egymást.


Off:A szebb seb akar lenni?

2013. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is meg "gyogyulnék" melletted... -.-"

A hörik magányosan élő, területvédő állatok örülj, hogy nem ölte meg a másik... Le kellett volna fertőtleníteni a sebet... Ha nem fertőződik el, akkor megmarad a hörid, remélhetőleg. Mellesleg egy beteg, sebesült hörinek papíralom kéne. És doki se ártana....

2013. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
CSAK KEZDŐ VAGYOK.1 hete kaptam őket.És tudatlan.Amugy a szebb az seb akar lenni bocsi.Amugy tiszta jól van.De az egyész teste sebes.
2013. okt. 21. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az h kezdő vagy,nem kifogás.Én sem tudtam semmit a hörcsögökről,mikor megkaptam őket,de utánanéztem interneten+elég feltűnő,hogy(ahogy te is írtad) "Folyton veszekednek"...
2013. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Territoriális állatok, kinyírják egymást ha együtt tartod őket. Vegyél még egy ketrecet és tartsd külön őket!
2013. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A sebesült hörcsögnek biztosíts nyugodt helyet és állati eredetű fehérjét pl: lisztkukac, kutyatáp. De ezekből se adj túl sokat. Hagyd pár napig. Vagy elpatkol, vagy meggyógyul. De sok mindent kibírnak, szívós kis állatok.
2013. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Máskor olvass utána a tartásuknak, mert magányos állatok!!!
2013. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Soha többet ne tégy össze két hörcsögöt. Tudatlan voltál de most már többé ne kövesd el ezt a hibát!

Ha tiszta sebes a hörcsög, hát akkor ne arra várj hogy meggyógyul-e vagy sem! Hívj fel egy állatorvost és majd ő megmondja hogy mit kell tenni vele, ad a sebekre valamit hogy meggyógyuljon.

Most még több vitamint adj a sebesült hörinek: pl. tejföl, keményre főtt tojás, natúr joghurt, trappista sajt, túró.

2013. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!