Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két Dzsungáriai törpe...

Van két Dzsungáriai törpe hörim. Most születtek kicsik. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most született két ici pici höri baba. Az én drága nőstényemnek most született az első alma. Kicseréltem az almot de nem értem hoozájuk. A nöstény egyfolytában a mókuskereket és a hím is. Nem bántják a kicsiket. néha bemegy hozzájuk a nőstény de nem nagyon figyel rájuk. Szerintetek fel tudja őket nevelni?

#nőstény #hím #Höribaba
2013. ápr. 6. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Javaslom a hímet tedd át máshova egy kis ideig, mert veszélyes lehet a picikre is, de még a nőstény figyelmét is elvonhatja a kicsikről.
2013. ápr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én úgy tudom megeszi őket,csak nem tudom hogy az anya vagy az apa..
2013. ápr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azonnal különvenni a hímet, simán megölheti a piciket, ja és a mama már újra vemhes, mert ellés után rögtön megtörtént...
2013. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, én is dzsungáriaiakat tenyésztek, és nekem nemrégen született 5 pici. A hím egész végig ott volt velük egy terráriumban, és meglepődést kerülve, napi 1-2 órát ott feküdt a kicsik mellett és ő vigyázott rájuk. Az anyuka addig felfrissült és aztán cseréltek. Szerintem ha kivetted a hímet és még mindig nem járkál be akkor tedd be az anyukát, és valahogy, ha megtudod oldani, akkor zárd be egy kicsit, nem sokat max. egy fél-1 órát. aztán engedd ki és nézd meg hogy mit csinál. Ezt a folyamatot egy nap többször is megismételheted.
2013. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ebben a rohadt világban senki nem tudja, hogy a hörcsögök magányos állatok?! Te pedig, utolsó válaszoló, jó kis tenyésztő lehetsz, ha együtt tartod a hímet és a nőstényt, amíg a kicsik fel nem nőnek... A hím újra párosodik a nősténnyel, így gyakorlatilag a kicsik még le sem választhatók, már jön is az újabb alom. És a végén a nőstény is belehal a folytonos fialásokba. A hím pedig megöli az összes kicsit, hiába tűnik most nyugisnak. Azonnal tedd egy külön helyre a hímet, és soha többé ne tedd a nőstény mellé. "Két pici höri baba; drága nősténykém." Basszus, hány éves vagy te? Látszik, hogy szart se értesz hozzájuk, és tönkrevágod az összes állatot... Gondolom, kereskedésből vetted a felnőtteket is, tehát valószínűleg testvérek, így frankón vérfertőződnek, és olyan retardált lesz mind a két pici höri baba, hogy a macska is undorral enné meg őket...
2013. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelentelek. Két külön tenyészetből vettük őket. A kicsik egészségesen nőttek fel. Egy állatomnak sincs semmi baja. Te nem értesz semmihez.
2013. máj. 17. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Professzor úr!

Ha ennyire értesz hozzájuk akkor miért kérdezel ilyen butaságot?

2013. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!