Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen sajtot adjak a hörimnek?

Milyen sajtot adjak a hörimnek?

Figyelt kérdés

pl. trappista, ömlesztett, edami...!??

milyet?? melyiket??



2013. okt. 22. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Neki aztán mindegy!:)Csak sajt legyen;) De nagyon keveset és nagyon ritkán!Elhízik,meghal.Nem egészséges,de hát mi se eszünk mindig egészségeset.Nasinak nagyon jó,de csak ritkán.Ez vonatkozik az olajos magvakra is :dió,szotyi,stb.A legjobb a gyümölcs;aszalva,frissen,szárítva.
2013. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! mert fehérje is kell nekik és én a sajtra gondoltam de akkor sajtból majd keveset adok.
2013. okt. 22. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:

(Első válaszoló)

Igazad van,fehérje kell!:)Fehérjéhez juthat a höri a természetben pl a cseresznyekukacból vagy esetleg valamilyen lárvàból.A cseresznyekukac az tényleg jó,én már ki is próbáltam.Fogalmazzunk úgy,hogy a hörim hősiesen megküzdött a kis kukacocskával.:) De persze ezeknek a ,,háziasított,, höriknek nem szabad csak úgy minden làrvát,bogarat adni,Hekyette adhatsz kb.3-4 naponta egy kávéskanálnyi joghurtot vagy tejfölt.Nagyon szeretik és a bèlflóráknak is jó.De ebböl se szabad túlzásokba menni,mert a végén még hasmenéses hörid lesz:) Még a tojásfehérje jutott eszembe,de a neten még biztos találsz dolgokat.:)

2013. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! :))
2013. okt. 23. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Én trappistát szoktam adni heti kb. 2 alkalommal egy kis darabkát.

Valamint a következő dolgokat is adni kell a höriknek heti alkalommal lehet: keményre főtt tojás (sárgája és fehére egyaránt), túró, natúr joghurt, tejföl, sült vagy főtt natúr fűszermentes csirkemell husi, főtt borsó, főtt rizs, főtt tészta (ezt nem muszáj de néha lehet adni, nagyon szeretik)

2013. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már kiigazodott vagyok a fehérje ügyben:)
2013. okt. 23. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Füstöltet ne adj neki
2013. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!