Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ajánljatok egérfajtákat!?

Ajánljatok egérfajtákat!?

Figyelt kérdés
Olyan egeret szeretnèk ami könnyen szelidíthető, könnyen tanítható, nincs különlegesebb igénye azaz könnyű a tartása, nem hars, az etetésével sincs több igény (de nem japán táncolóra gondoltam mert az nagyon pici nagyon aranyos de nagyobbra gondoltam pl.fehér egér vagy ha más egerek könnyebben tarthatok)

2013. okt. 23. 14:34
 1/4 Platypus ***** válasza:

A fehér egér, a szatén egér, a panda egér meg ezek a fantázianevek pontosan ugyanazt a házi egeret jelentik, épp csak a színük és a szőrük tér el. Könnyen szelídíthetők, taníthatóak, de elég büdös a vizeletük.


A sokcsecsű egér egy kicsit nehezebben kezelhető, de kevésbé szagos és nagyobbra nő.


A japán táncoló egér sok szempontból fogyatékos, defektes az egyensúlyérzéke, nemhogy tanítani nem jó, de tenyészteni sem éppen etikus, a vásárlással meg ezt támogatod.

2013. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy milyen a japán táncolóegér :D barátnőmnek az van és állandóan pörögnek :)
2013. okt. 23. 21:14
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2013. okt. 23. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a mongol futóegereket tudnám ajánlani. Szelídíthetőek,de tanítani nem próbáltam őket.:) Különösebb igényük nincs.
2013. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!