Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Muszáj a tengerimalacot...

Muszáj a tengerimalacot párban tartani?

Figyelt kérdés
A szüleim csak egyet engednek de én és a nővérem nagyon szeretnénk egyet.
2009. nov. 14. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem muszáj,de párban jobban elvannak és tovább is élnek.

jobb ha két azonos nemű van együtt.

nekem pl az egyik tengeri malacom szeret egyedül lenni, ha egybe rakom a másik kettővel néha verekednek is ezért ő külön van.

2009. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja jól érezni magát. www.gemon.ro Itt le is van írva.
2009. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A szülőket azzal tudod meggyőzni, hogy egynemű malackát szeretnétek és ehhez ragaszkodjatok!! Sokkal jobban érzik magukat, ha ketten vannak.

Arra kell figyelni, hogy kb. 8-12 hónap különbség legyen a két malacka között, hogy a késöbbiekben ne legyen probléma, hogy ki az úr a ketrecben. Sok sikert!!!

2009. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem muszáj.csak ha egyedül van szegény unatkozik meg főleg akkor ha nem veszed ki játszani meg futkározni ki :
2009. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biztosan sokat fogok vele foglalkozni és a nővérem is .Szerintem naponta elég sok időt fogok tölteni.Tényleg nincs megoldás hogy csak egyedül éljen és ne érezze rosszul magát?
2009. nov. 14. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebbe a helyzetbe inkább csak bele fog törődni. Ti nem pótolhatjátok neki a fajtársat. Válasszatok akkor inkább hörcsögöt, ők elvannak egyedül, nem igénylik a társaságot.
2009. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom de én csak tengerimalacot szeretnék mert az nagy simogatható.A nyúlon is gondolkoztam de anyukám utálja őket
2009. nov. 18. 15:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én malackám már négy éves, és mindig is egyedül volt!

De mivel a helye a nappaliban van, ahol mindig jön-megy a család, vagyis lépten-nyomon valaki megsimogatja, vagy kap kis nasit, jól érzi magát!

Néha kiteszem futkosni, játszom vele, látszik rajta hogy igényli!

Párban biztosan ennél is jobb lenne neki, de így is boldog!

2010. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Az en tengeri malacom 10 eves es vilag eleteben egyedul volt,par nelkul.Ha eleget foglalkozol vele biztos nagyon jol el lesztek.:)
2010. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!