Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 8 éves kislánynak milyen...

8 éves kislánynak milyen kisállatok ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Én tengerimalacra vagy hörcsögre gondoltam. Mekkora akvárium vagy ketrec kell nekik? Szerintem az ilyen kisállatoknak nincs nagy költségigényük, nem? Úgy értem, hogy eleinte megveszem a cuccokat és utána csak kajára kell költeni, nem?
2009. nov. 14. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szerintem ha vennél valamijen állatot,azt magadnak vennéd meg,mert egy 8 éves gyerek még magát sem tudja ellátni.De egyépként igen utána csak a kjaát kell neki venni,de ha beteg lesz az orvos,és az pedig pénz...Egyépként a hörcsög jó ötlet,nekünk is van(13/L és a hugom is 8 éves)

a tengerimaalcokat nem ismerem,még nem volt soha...Sok sikert!

2009. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tengerimalac mert a hörcsög könnyen harapóssá válik és a tengerimalac akkor sem ha már nem érdekli a kislányt de viszont a tengerimalacnak nagyobb hely kell(sokkal).
2009. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A tengerimalac nagyon jó, mert szeret kézben lenni, kommunikál a maga módján, üdvözli a gazdáját. Nagyon aranyos állatka. Szabadon is lehet engedni néha. Nem büdös, az almot három naponta elég frissíteni, cserélni.Kisgyereknek ideális. Megeszi a háztartási zöldséghulladékot, pl. a répa végét, amit levágsz a húslevesbe, a saláta külső levelét, a retek és karalábé zöldjét, a kukoricabajuszért megőrül szinte, és nagyon szereti a friss, tiszta szénát és füvet is.

Minél nagyobb ketrecet vegyél neki, amekkorát csak tudsz. Terráriumban nem érzi jól magát!

2009. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
(előbbi válszoló)nekem van tengerimalacom
2009. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
mármint aki azt írta hogy a tengerimalac jobb
2009. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
tengerimalac. Nagyon édes, és nem agresszív. :)
2009. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Pontosan így gondolom én is, hogy "magamnak" venném az állatkát. De annyira nyúz érte... már hitegetem egy éve. Akkor törpenyuszink volt, de pár hónap után (persze én gondoztam :D) rájöttem, hogy nem tömblakásba való.
2009. nov. 14. 18:13
 8/19 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
plüssállat - 8 évesnek tökéletes. ha azt létja, nyúz vmiért, és nem kell érte felelősséget vállalnia, soha nem fogja megtanulni, hogy az állat élőlény. Vedd meg neki a Kis herceget is.
2009. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Milyen árban vannak a tengerimalacnak való ketrecek? És persze mekkora kell? Játékot igényelnek?

Havonta egyszer elszoktunk utazni a szüleimhez, kibír két napot (egy éjszakát)?

2009. nov. 14. 18:16
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha inkább csak "nyúzná" akkor hörit!!

De ha kézbe is szeretné venni akkor tengerimalacot....

vagy kutya????elsőnek:egyéBBBBBBként!!!!!!!

2009. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!