Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 8 éves kislánynak milyen...

8 éves kislánynak milyen kisállatok ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Én tengerimalacra vagy hörcsögre gondoltam. Mekkora akvárium vagy ketrec kell nekik? Szerintem az ilyen kisállatoknak nincs nagy költségigényük, nem? Úgy értem, hogy eleinte megveszem a cuccokat és utána csak kajára kell költeni, nem?
2009. nov. 14. 18:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A 18:15-ösnek: vettem már neki interaktív állatokat, de még sem ugyanaz. :P

Kicsit lehet, hogy felelősségteljesebbé is tenné, hogy kell valakit gondoznia. Talán...

2009. nov. 14. 18:18
 12/19 A kérdező kommentje:
18:17-esnek: biztos, hogy nem nyúzná meg... :DDD
2009. nov. 14. 18:19
 13/19 anonim ***** válasza:
Mivel írtad, hogy tömbházban laktok ezért a kistetű kutyust már nem javasolnám, de az előttem szólókkal egyetértek, vagy hörcsög vagy tengerimalac, szerintem ez a kettő a legjobb.
2009. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
testű* elnézést:D
2009. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A kutya szimpatikusabb lenne, de sajnos nem családi házban lakunk. Meg hát 8 évesen este 9-kor nem küldeném le vele pisiltetni a kutyát... tehát rám maradna. Egy ilyen "szoba állattal" legalább foglalkozna.. talán. :D
2009. nov. 14. 18:38
 16/19 anonim ***** válasza:
csivava
2009. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Patkányt!

Nekem volt, és imádtam. 170 forint, és tündéri. Véletlenül se harapna meg.

2009. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

malac. nekem ennyi idősen hörim volt. imádtam, csak párszor megkóstolt :)

most malacom van, és annyira édes, hogy el sem lehet mondani! szerintem a kislány szeretni fogja, és nem hanyagolja el...

2009. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is a malac fejlé hajlok. Igaz, még csak gondolati szinten. Először is én nem boltban szeretnék venni tengerimalacot, hanem tenyésztőtől, másrészt pedig még nem néztem körül, hogy milyen méretű és milyen árban lehet ketreceket kapni.

2009. nov. 24. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!