Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Átlagosan mennyi szénát ehet...

Kinanina kérdése:

Átlagosan mennyi szénát ehet egy hörcsög?

Figyelt kérdés
Szia mindenki... Újdonsült Höri gazdi vagyok, és nem szeretném, ha valamit rosszul csinálnék... a kérdésem lényegét már fentebb láthattátok... 1 hörim van, mennyi szénát tehetek be neki naponta kb, hogy ne legyen semmi baja? Mert hallottam, hogy felfújódhat tőle, ha túl sokat kap:S Köszi a válaszokat előre is:)
2013. okt. 31. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
a hörcsögök nem eszik annyira a szénát, mint a tengerimalacok, vagy a nyulak. De azért a törpehörcsögömnek egy hét alatt el szokott fogyni egy maréknyi, bár inkább fészket csinál belőle.
2013. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hörcsögnek nem muszáj szénát adni.

Én pl. csak akkor adtam hörcsögnek szénát amikor nagyon meg volt hízva, mivel az segít ebben.

Tehát nem is muszáj adni neki!

Persze fészket építene belőle az biztos, de ezt ő forgácsból is ugyanúgy megcsinálja.

2013. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fészeképítési célra adok szénát.Nem szeretik, nem eszik meg.
2013. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!