Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor kell neki hörcsög...

Most akkor kell neki hörcsög kerék vagy vegyem ki tőle?

Figyelt kérdés
jövőhéten lesz 3 hónapos a dzsungáriai törpehörim és csak most látom hogy 3 hónapos kortól lehet nekik kereket betenni. Nagyon sok oldalt olvastam de sehol nem írták. most akkor mit csináljak? :O

2013. nov. 3. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora UTÁN berakhatod. Előtte deformálódhat a gerince, mert még fejlődésben van! Akinek 30 hörcsöge volt, az nem biztos, hogy ért is hozzájuk vagy, mind egészséges lenne!!
2013. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :d akkor kiveszem tőle nehogy baja legyen
2013. nov. 3. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég!

Nehogy kivedd szegénytől, kell neki ennyi szórakozás!

Kiskorukban se lesz baj a gerincükkel ha megfelelő nagy méretű kerekük van!

Nekem több mint 30 aranyhörcsögöm volt és mind egészséges volt, nem volt baj a gerincükkel!!

Amúgy meg az első válaszoló nem értem miért írja hogy vedd ki tőle a kereket, egyrészt amúgy se kéne kivenni, másrészt írod kérdező hogy jövőhéten lesz 3 hónapos a hörid...akkor miért is kéne kivenned????

2013. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok: és a mostaninak sincs baj a gerincével, pedig 5 hetes kora óta egyfolytában hajtja a mókuskereket. Most meg már mindjárt 5 hónapos, csodaszép és egészséges hörcsög és életvidám és boldog, mert mindene megvan!
2013. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Újra én, a második válaszoló:

A másik hörcsögöm meg már 1 hónapja múlt el 2 éves és továbbra is makk egészséges és aktív...talán ő volt az aki a legtöbbet hajtotta és még mai napig is hajtja a mókuskereket, mindemellett még a lakásban is szabadon szoktam engedni őket szaladgálni!


A félreértések elkerülése végett:

Külön ketrecben élnek a hörcsögeim, nem együtt.

2013. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam 2 hónapos lesz de ha ennyien mondjátok akkor tényleg nem veszem ki tőle
2013. nov. 3. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Szegény állatot miért akarod megnyomorítani??

Az az ennyien mondjátok az egy-egy mivel a 2-es válaszoló 3szor írt... -.-"

2013. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

TENYÉSZTŐKET kérdezz meg könyörgöm, ne egy hobbistát, akinek az összes állata kereskedésből vagy saját szaporításból van és nem ért hozzájuk!!!

Tenyésztők: [link]

[link]

[link]

Különösen figyelmedbe ajánlom az utóbbi linket:

[link] dzsungariai-torpehorcsog

Ki is emelem!!!

Az elhelyezése alcím alatt:

"Ha már elmúlt 2,5-3 hónapos kisállatunk, akkor szüksége lesz egy futókerékre, ahol sportolhat." A 2,5 az akkor lehetséges ha már nagyon fejlett az állat, de az átlag 3 hónapos kor a biztos, mert ha eldeformálódik a gerince az borzalmas lesz...

2013. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!