Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög kerék? (link)

Hörcsög kerék? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek jó lesz egy ilyen a törpehörimnek?? nem fog a lába bele akadni a nagy rés miatt?? vagy milyet vegyek?? Segítsetek léci



2013. szept. 9. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Beleakadhat a lába. Ilyet semmiképpen se vegyél. Vagy ha nagyon ilyet szeretnél, akkor béleld ki valamivel.
2013. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Műanyag kereket vegyél inkább, az kevésbé veszélyes és nem nyikorog mint a fém.
2013. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Legalábbis az én aranyhörcsögeimnek soha nem volt gondja a műanyag kerékkel, 17 éve tartok aranyhörcsögöket.

2013. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :p és nem rágta szét?
2013. szept. 10. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem rágta szét.


Itt-ott előfordult egy-két rágásnyom idővel, mert volt olyan hörim aki néha megfogta és belekapott, felfordította a kereket...stb. De ennyi volt a legnagyobb probléma vele csak.

2013. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem. nagyon nyikorog, és a hörinek beakadhatnak a végtagjai. szoval én nem ajánlom.
2013. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi amikor terráriumba tartottuk és vettünk neki egy ilyet varrtunk rá farmert és úgy simán tudta tekerni. :D
2013. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!