Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Muszáj a hörcsögöknek húst...

Muszáj a hörcsögöknek húst adni, és ha igen mi nem olyan undóritó?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Olvass utána a hörcsögöknek.

" A mezei hörcsög (Cricetus cricetus) az emlősök (Mammalia) osztályának a rágcsálók (Rodentia) rendjébe, ezen belül a hörcsögfélék (Cricetidae) családjába tartozó rágcsálófaj.


Táplálékát elsősorban zöld növényi részek, gabonamagvak és gyümölcsök alkotják. Emellett állati eredetű táplálékot is fogyaszt, megeszi a rovarokat, gilisztákat és csigákat is"


Vagyis a hörcsögök rágcsálok, inkább növény, gabonamagvak evők, mint húsevők..

2013. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem amikor még voltak javasoltál a kutyatápot (egy szemet ettek 2-3 napig) Szerették. :)
2013. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Inkább ne adj nekik húst.


Én inkább a napi 1 db lisztkukacot, vagy a heti egy kis darab sajtot aajánlom! Ezeket imádja!

A fehérjék mellet, természetesen mindíg kapjon magkeveréket, és minnél több zöldséget/gyümölcsöt.

2013. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem muszáj, de az enyém mindig örül, ha adok neki :)
2013. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Néha kell.

Én nem gilisztát meg ilyeneket adok nekik, hanem pl. főtt vagy sült natúr csirkemell husit, keményre főtt tojást, sajtot, túrót, tejfölt, natúr joghurtot, rántott husit, selyemsonkát, esetleg natúr virslit (nem fűszereseket).

2013. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen kell nekik állati fehérjéket adni!Naponta 1,5 grammot, de nem mindig húst, lehet tejterméket is.
2013. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet venni macskakonzervet is, nam drága és sokáig elég, vannak kis kiszerelésben is, pl úgy néznek ki mint a pástétom, vagy májkrém állagú is van.

Hörcsögnek szerintem elég belőle napont késhegynyi.

2013. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Iwry válasza:
Az enyém soha nem kapott állati eredetű táplálékot (max néha sajtot) mégis több, mint 3 évig élt (az átlag 2).
2013. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze . Hiszen húsevő, ragadozó.
2013. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!