Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Összecsukható, lapra szerelhet...

Összecsukható, lapra szerelhető ketrec patkányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőre albérletben fogok lakni, és a könnyű szállítás miatt összecsukható, lapra szerelhető ketrecet keresek. Akkorát, amekkora két jól megtermett hím patkánynak elegendő. Tudnátok ajánlani ilyeneket, esetleg linkelni oldalt, ahol megrendelhetem?


2013. nov. 6. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Ferplast kecók lapra szerelhetők, Jenny, Furat,a görényketrecük is. 2 patkánynak ezen bőven elegek, akár a duplájának is jók :D
2013. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Ferplast! :D 2 fiúnak én a Ferplast Furet Plust ajánlom: [link]

Vagy a Jenny KD-t, de ez jóval drágább, de annyival nem nagyobb (egyszóval ne éri meg, ráadásul kicsit nehezebben is szerelhető szét, ami ugye Neked fontos lenne):

2013. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

(bocsánat, folytatom az előzőt, csak elment a netem :) )

Szóval ez a Jenny: [link]

De ha a Furet Plus mellett döntesz tudok 25.000-ért külföldről, ha érdekel, írj privátot :)

2013. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!