Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért zörög a nyuszim éjszaka?

Miért zörög a nyuszim éjszaka?

Figyelt kérdés

Pár hónapos törpenyuszikám, Mollyka mostanában eléggé sokat zörömböl éjszaka. Ha odamegyek hozzá, abbahagyja, de alig hagyom ott, nemsokára újrakezdi. Dobálja a wc-jét, és a rácsot rágja, pedig van benn neki fogkoptató. 100x50-es ketrece van, a lakásunk nem túl nagy, így nem megoldható hogy kitegyük valahova éjszakára a nyuszit. Napközben 3-3,5 órát kint van, igyekszem vele sokat játszani, lefárasztani, de miután visszarakom a helyére, 10 óra körül megint tele van energiával:) Mit tehetnék vele? Néha elég zavaró tud lenni a mocorgása.:)

15L



2013. okt. 28. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Közvetlenül azelőtt legyen kinn, mielőtt lefekszel, nálunk ez vált be :)
2013. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Unatkozik/hiszti. Nálam bevált, hogy a ketrec tetejét letakarom estére. Az oldalai ugyanúgy szabado maradnak, de nem rángatja a ketrec tetejét. Csak arra kell figyelni, hogy ne tudja behúzni a ketrecbe, mert akkor nem ér semmit.
2013. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: az a baj, hogy meg kell ágyazni nálunk korán, mert van 2 öcsém, a kihúzott ágy miatt meg nem fér el a nyuszi:)

Második: igen, próbáltam már, ideig-óráig hatott is.. mondjuk ha sikerül elaludnom akkor utána nehezen ébreszt fel megint.:)

2013. okt. 28. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor csináld úgy hogy mielőtt lefekszel akkor adj neki enni de ha fél tálja van akkor ne abba mert dobálni fogja azt is, és akkor letakarod és nyomás aludni, akkor megtelik a poci és pihizni fog, engem reggel ébreszt már csak fel ha éhes, de ha este 11kor berakom a ketrecbe de én még fent vagyok és zörög akkor letakarom és tudja hogy itt az alvás idő, miután letakartad ne menj oda hozzá, ne adj neki semmit mert tudni fogja hogy ezzel eléri amit akar, és nem ahhoz köti a letakarást hogy záróra, én régen mikor még zajongott ilyenkor is, rácsaptam a fenekére és eltoltam a ajtótól, most már elég az eltolás is ha néha rájön a rosszalkodás :)
2013. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi:) tegnap este kipróbáltam, hogy nem megyek oda hozzá, és megunta egy idő után, abbahagyta a hisztit:)
2013. okt. 29. 09:53
 6/8 anonim ***** válasza:
na akkor egy jó hír, mindig csökkenni fog azaz idő amíg meg nem unja a hisztizést, persze lesznek időszakok amikor nem fog hallgatni erre, a font meg ilyenek rák is hatnak, vagyis én ezt vettem észre :)
2013. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Majd csak kibírjuk valahogy:) Olyan kis aranyos, mindig kárpótol valamivel:)
2013. okt. 29. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
igen ezzel én is így vagyok, ha rosszat csinál leszidom, de 5 perc és megyek oda hozzá mert nem tudok rá haragudni és lelkiismeret furdalásom van mert leszidtam :))
2013. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!