Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor látható egy szíriai...

Mikor látható egy szíriai aranyhörcsögön a vemhesség?

Figyelt kérdés

Úgy értem hány nap után látszik már rajta, hogy akkor van-e baba a pociban vagy nincsen? Mert 5 napja párzott a hörim, és nagyon szeretnék babákat!!! Már egyszer születtek gyerekei még a nyáron és nagyon jó anyukának bizonyult, de sajna nem emlékszem, hogy pontosan mikor vettem észre, hogy vemhes. Most nagyon figyelek, és szorítok, hogy legyenek apróságok.

Ti is szorítsatok :)) És a válaszokat előre is nagyon köszönöm!!!


2009. nov. 16. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hörcsög vemhesség kb. 16 napra tehető. Hamarosan látni fogod sztem, de előre szólok, hogy minden hörcsögfajta erősen szapora állat, így ha tenyésztésre adod a fejed, legyen hova elpasszolni.

Tapasztalatból írom, én is először a cukiságuk miatt akartam kishörcsögöket. Aztán mikor nem tudtam elpasszolni nyakamon maradtak, és persze szaporodtak. Persze sikerült szétválasztanom a hímeket a nőstényektől, jelenleg 5 ketrecen osztozik 17 hörcsög...

2009. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot! Mint mondtam, már voltak a nyáron picik, szóval tudom mire vállalkoztam :) Akkor 2 anyukám is volt, így 20 pici volt egyszerre, de mindnek sikerült gazdit találni. Most a páromnak van egy gyönyörű hímje, és egyszerűen annyira szép, hibátlan és tökéletes, hogy akarok tőle piciket. Remélem sikerül :)
2009. nov. 16. 19:43
 3/3 anonim válasza:
akkor ha megno a hasa a vemhesseget jelenti minden emlos allatnal.Vagy ha ez nem eszreveheto akkor a viselkedese alapjan(idegesebbe valik,ingerlekeny,gyanakvobb a szokottnal me ilyenek).
2009. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!