Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » HA fa lesz a tengerimalacom...

HA fa lesz a tengerimalacom ketrecének az alja akkor könnyen ki tudom majd takarítani? És nem fogja szétrágni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szétrágni talán nem, de a pisi beivodík és büdös lesz. azt kilehet egy darabig forró fizzel sikálni, de egy idö után már nem.

semmi esetre sem legyen fa, de ha még is akkor, egy aluminium lapot vagy egy üveg lapot kell rá vágatni.

2009. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az alja lesz fa, akkor a probléma az ,hogy a pisijét felszívja, ami idővel szagot fog engedni, és még nagyobb probléma az, hogy nem lesz megfelelően higiénikus.

Ezért jó a műanyag ketrec. Könnyű tisztítani, nem szív magába semmit.

A rágás is gond lehet, de az előző a lényeg.

2009. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kirágni BIZTOSAN nem fogja, de a pisi tényleg gond lehet.

Én azt javaslom, tegyél rá PVC-t, akkor nem tudja beszívni a fa.

2009. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elöttem szóló válaszát annyiban kiegészíteném, hogy a pvc-t úgy kell letenni, hogy felfelé hajoljon, hogy biztos ne follyon alá a pisi.
2009. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én nem nagyon ajánlanám:S

ha nem is rágja szét, de a pisitől meg a kakitól büdös és nedves lesz. És nem lesz túl egyszerű takarítani

2009. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!