Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet a tengerimalac ketrecet...

Lehet a tengerimalac ketrecet radiátor mellé tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak oda tudom rakni de lemértem és 24°C fok van ott.Segítsetek kérlek mert nagyon sürgős!Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 13. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet, ott túl meleg lesz neki.
2013. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 intrepid ***** válasza:
Sok az szegénynek.
2013. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!és ha naponta többször is kinyitnám az ablakot hogy jöjjön be friss levegő úgy valamivel tűrhetőbb lenne nekik?
2013. nov. 13. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:
talán, de én nem kísérleteznék vele
2013. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amikor te éjjel 8 órát alszol akkor szerinted ő magának fogja kinyitni az ablakot, vagy ha nem vagy otthon.. előszoba nappali vagy valami másik hely vagy átrendezni nem tudod a szobát ???
2013. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
este már nem lesz meleg!nappal meg kitudom nyitni mert sokat leszek itthon. Este 17-18°C szokott lenni.De azért megpróbálom átrendezni valahogy.köszönöm a segítséget!
2013. nov. 13. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
ágy mellé is tehetnéd a ketrecet
2014. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!