Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyulat be lehet tenni...

A törpenyulat be lehet tenni rágcsáló gömbbe?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyenre: [link]

2013. nov. 16. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Belefér? Miért nem lehet szabadon amíg foglalkozol vele? Nagyobb mint egy hörcsög nem? Amúgy ha belefér és kap benne levegőt és bőven van helye mozogni benne akkor kipróbálhatod ;)
2013. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

semmiképpen sem. minden állatnak kínzás az ilyen gömb, és csak azért mozognak benne, mert nagyon félnek, mivel nem látnak benne semmit.


kérlek ne. a nyulak szobatiszta állatok, miért nem szaladgálhat magától a lakásban?

2013. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
TILOS ilyenbe tenni! A gerince nem alkalmas erre, teljesen hazavágja, ráadásul ők ugrálnak, nem sétálnak!
2013. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
elég fura a felvetés mert ha már láttál nyulat és egy ilyen gömböt akkor hogy merült fel ez a kérdés.. a másik pedig hogy három ember válaszolt neked, az első még oké hogy lepontozták mert próbáld ki stb de nem úgy hogy egyből tömd bele.. a kettes és a hármas tök normális hangnemben elmondja miért nem szabad és lepontozták őket.. kérem én KICSODA!! másszatok bele ti egy ilyenbe és mászkálj négykézlábon.. a nyulaknál ilyenkor garantált hogy sokkot kapnak ami megállítja a szívét így a legtöbb szívvel rendelkező élőlénynél halálhoz vezet.. oké hogy ez a gyakori kérdések és hogy kérdezz anélkül hogy bárki is tudná hogy ki ez a tudatlan de ez azért már sok, hogy egyesek gondolkozni sem tudnak.. ehhez nem kell diploma..
2013. nov. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
bele se fér XD amúgy meg teljesen összetörné magát szegényke
2013. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehogy kipróbáld, ez kínzás lenne a nyuszinak (szerintem minden állatnak egyébként).
2013. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Még nyulam sincs, nem kéne látatlanba pampogni össze-vissza. -.- Egy egyszerű kérdést sem tehet fel az ember?

Azért kérdeztem, mert keresgéltem a neten, és találtam egy ilyen képet. Istenem... -.-"""

De aztán meg lehet gondolni akármit rólam, nem érdekeeeeeel~~~~! ^^

2014. febr. 2. 00:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen pampogás? Válaszokat kaptál a kérdésre te szerencsétlen, nem tűnt fel?
2014. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!