Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen egeret lehet 37*25*50...

Milyen egeret lehet 37*25*50 cm-es ketrecben tartani?

Figyelt kérdés
Több egér is van, aminek ez az alapterület jó lenne, csak azoknak terrárium kell. Milyet válasszak?

2013. nov. 18. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat aminek kisebb a térfogata 37x25x50-nél
2013. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
semelyik egérnek nem kell terrárium, a ketrec előnyösebb mindennek.
2013. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Plush Polyp, de, van olyan egér, amelyiknek kimondottan terrárium kell. Pl. a törpeegerek, akik csak pár centisek, simán átférnek bármilyen gyárilag készített, boltban kapható ketrec rácsai között. Ezért őket csak terráriumban lehet tartani.

Kérdező, mekkora az említett ketrec rácsköze?

2013. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs leírva, hogy mekkora a rácsköze, de itt van a link: [link]
2013. nov. 18. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

Ezt egy id**ta találta ki hogy egereknek terrárium kell. Nem nem és ismételten csak NEM! A ketrec jobb szellőzésű, és nekik igencsak szükségük van erre + a mászás! (A forgács is b**omság kivéve ha alaposan át van szitálva. Ugyanúgy meg ez mint a patkányoknál. Csak egértartásnál le vagyunk még itthon mindig maradva úgy..20 évet.....)

Ha törpeegérről beszélünk nagyon jó! Nekem 4 kislány van egy Ferplast furet plusban.. Nm férnek ki a rácsok között. Óriási tér van nekik hogy este kimászkálhassák magukat. De emellett ki is vannak napi szinten engedve :0

2013. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amugy minden állatnál a tér: minnél nagyobb annál jobb!!! Amit irtál igen kicsi :)
2013. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha egyiptomi tüskés egeret veszek, az lehet hogy kiférne, mert elvileg nagyon kicsi réseken is kifér, ezért nem ajánlott ketrecben tartani. Pedig nekem az nagyon tetszik, csak a terráriumokat utálom mert nem praktikusak.
2013. nov. 19. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak örülni tudok annak hogy Te is terra-ellenes vagy :) De ha a törpeegér nem fér ki a furet plus rácsain akkor a tüskés egér sem fog ;) ugyan iylen rácsozásúak a ferplast hörcsög ketrecek is, azok között is szétnézhetsz, illetve ha neten találsz olyat ami méretre jó, megkérdezed a kapcsolattartót hogy myilenek a rácstávok. Én szoktam kacifántosabbakat is kérdezni webshoposoktól :D
2013. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!