Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék két patkányt karácso...

Szeretnék két patkányt karácsonyra, hogy mondjam el apának?

Figyelt kérdés
Anyától kapnám felszereléssel együtt. Volt már hörcsögöm, van tengerimalacom. Hogy kérdezzek rá, hogy ne legyen ideges?

2013. nov. 22. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukád már megengedte és fel is ajánlotta, hogy megveszi? Am egyszerűen kérdezz rá.. én is így voltam, alig mertem megkérdezni.. Egy ideig nem tetszett apukámnak az ötlet, de azt mondta, úgyis az én szobámban lesznek, takarítsam és lássam el őket rendesen. Amíg nem zavarják a család többi tagját, addig maradhatnak. Mondanom se kell, azóta totál beléjük szerelmesedett, együtt tv-zik a család a patkányokkal, simogatja, beszél hozzájuk..

Mindenképp tenyésztőtől vedd őket.

2013. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam vele :D Tengerimalacot akartam, nem engedték. :( Amikor kicsi voltam voltak hörcsögeim, de takarítani nem szerettem és büdik voltak.

Aztán anyának benyögtem, hogy nekem kopasz malac kell, de a tengeri szót kihagytam. :D Mutattam képet, és hát megtetszett neki. Apa nagyon ideges volt amiért anya megengedte, és csak annyit mondott: " te szobád lesz büdös, neked kell szagolnod" Már 12 napja velem van a malacka:P Apa egész nap etetné és simogatja, anya babának nézi és ringatja, de még mindig nem hiszi el, hogy tengerimalac csak szőr nélkül :D

2013. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!