Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A héten veszek egy patkányt,...

A héten veszek egy patkányt, egyenlőre csak egyet és pár hét múlva esetleg egy másikat. Fiú vagy lány legyen?

Figyelt kérdés
A hím akkor is büdösebb, mint a nőstény, ha ivartalanítva van, vagy nem is büdösebb? Tényleg jobban lehet őket dögönyözni, mint a lányokat? Elsőnek még egy kisebb ketrecet vettem neki, de később mikor nagyobb lesz, akkor a régi nyulam ketrecébe csinálom meg neki az emeleteket, meg mindent. Milyen gyorsan nőnek? Sziámi patkányom lesz, elsősorban hím állatra gondoltam. Ha valakinek van sziámi patkánya leírná nekem a tapasztalatait?

#nőstény #patkány #hím #sziámi patkány
2013. nov. 14. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt már hím csuklyás patkányom és az egészhez annyit fűznék hozzá, hogy egyáltalán nem büdös.

Takarítani kell a ketrecét, de maga az állatka nem büdös!!!

És még ami fontos: hogy nagyon okos, intelligens, és nagyon falánk, imádja a hasát, kinézi a kaját a szádból is, és nagyon tud szeretni.

2013. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csak kinézi, ki is lopja, ha van rá lehetősége xD
2013. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D Az egyik csuklyás lesz a másik sziámi, mert mindkettő nagyon tetszik :D
2013. nov. 17. 14:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi különbség nincs a csuklyás és a sziámi patkány között, csak a színe.

Am a nyúlketrec nem éppen ideális a patkányoknak. Nekik inkább magasabb ketrec kell, és a nyúlketrec rácsközén ki is férhetnek, vagy ha kidugják a fejüket megfulladhatnak.

2013. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, a fiúk nem büdösebbek mint a lányok. Egyáltalán nem büdös állatok. Nem szükséges őket ivartalanítani, ha nem nőstényekkel akarod együtt tartani.
2013. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most épp az a kérdésem, hogy hol lehet venni normális és jó minőségű patkányketrecet. :)
2013. nov. 17. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a ferplast ketreceket ajánlanám, ha jó minőségűt szeretnél, de ezek elég drágák. Neten érdemes keresgélni. Ferplast Jenny, Ferplast Furet. Ezek nagyon jó tágas ketrecek, kombinálható emeletekkel. Fressnapfben is lehet őket kapni. De kereshetsz neten más használt ketreceket, néha nagyon jókat lehet találni. A csincsilla, mókus és görényketrecek általában jók szoktak lenni. 1,5cm-nél ne legyen nagyobb a rácsköz. Ha piciket veszel, akkor mindenképp 1cm-es legyen mert a nagyobbon kiférnek.
2013. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fressnapfba elnézek mindenképp, van is a közelbe és jó nagy a választéka, ezt már felmértem :D Köszönöm szépen a segítséget :D
2013. nov. 18. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk "dögönyözhetőbbek", jobban elvannak ölben, míg a lányok izgágábbak, nehezen maradnak egy helyben. :) A lányokban jobban megvan a gyűjtögető ösztön, így őket könnyebb is tanítani jutalomfalattal, de a fiúkat sem lehetetlen. Nekem "fiaim" vannak, jól elvannak ölben/vállon, imádom őket. :)
2013. nov. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!