Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszinak szeretnék csipkebo...

A nyuszinak szeretnék csipkebogyót adni, csak azt nem tudom, hogy hogyan adjam neki oda?!

Figyelt kérdés

Ha, jól tudom meg kell szárítani és onnantól már kérdéses. Ki is kell magozni vagy hogyan ?


A válaszokat előre is köszönöm :)



2013. nov. 26. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Félbevágod, kimagozod (például egy kiskanál nyelével), így kijönnek a szőrök is. Nem muszáj kiszárítani, adhatod nyersen is. De a nyuszinak nincs különösebben szüksége rá, ő saját mjaga elő tudja állítani a C vitamint.

Inkább áztasd langyos vízbe egy pár órára és idd meg te, vagy ha van tengerimalacod is, annak add oda, neki kell a c vitamin!

2013. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a választ :) Igazából megláttam a Fressnapf-ban és onnan jött az ötlet, hogy egy kis csemegének.. de akkor majd szerintem néha-néha adok neki és annyi elég lesz (:
2013. nov. 26. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki. Ki tudja hogy szereti-e.
2014. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!