Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó választás egy szoba törpe...

Jó választás egy szoba törpe nyuszinak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

ezeket a szénákat kapná.....


[link]


ezeket szeretném neki adni :) az eledel a tartalma jó, nem a legjobb, de sztem elég lenne, nem? :)


2013. okt. 17. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most nemigazán értem az összefüggést a kérdés és a kifejtés között. Jól mondod, a széna nem a legjobb, de elég lesz. A nyuszi kapna egy saját szobát?
2013. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a nyuszim bent van ketrecben de egész nap kint szaladgálhat kedvére :) Csak most a tápot nemtudom, jó lenne e ez neki, mármint az arányok-tartalom. fehérje 16%, rost 11%, zsír 3,8% és a vitaminok..... jó táp-elegendő lenne ez neki? :)
2013. okt. 17. 10:22
 3/12 anonim ***** válasza:
nem szoba lesz a nyuszinak hanem hogy szobába lesz tartva.. de kérdésre.. a pitypangos széna felesleges nem tesz semmit a nyuszinak, a szénát nem ismerem de ha nem ízlik neki akkor te hiába akarod ezt venni, nekünk az 5. széna vált be(lolo pet's 500g) a táp meg nagyon rossz 11%rost tartalom nagyon kevés vegyél inkább versel laga cuni fitet 5kiló kb 1500 ennek is csak 16% a rost tartalma de mégse 11..
2013. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nemtudok ettől nagyobb rosttartalmú tápot találni. Magyarul hiába beírom, én slovákiából vagyok :( és ez a legnagyobb rostartalom. Leltem egy szörnyü drágát, 10kg kb forintban 10 000 forint (33eur) nagyon sok az nekem, de az amit mondasz 5 kg 1500 forint, azt megérné. Le tudod írni pontosan a nevét? Hátha megtalálom :)
2013. okt. 17. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon rossz táp, versele lagat szerintem lehet kapni ott is. legalább egy crispy pellets-t vegyél, ha cuni complete-re nem futja.
2013. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
[link] ezt találtam, ez jó lesz? de ebben nincsenek mindenfélek, csak úgy néz ki mint a pellet ugye? :)
2013. okt. 17. 18:27
 7/12 anonim ***** válasza:
igen ez az :) igen ez ilyen pellet állagú-formájú és az jobb mert nem tudja kitúrni és nincs benne felesleges darab :)
2013. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor ez azt jelenti, hogy ez jobb táp, mint hogyha olyat veszek, amiben színes karikák vannak benne, vagy zöldség darabok? :) akkor ez a táp megfelelő lenne neki? :D
2013. okt. 17. 20:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy úgy értetted nem kinti nyuszi.. :DD De hülye vagyok.. :D
2013. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
[link] vegul ezt valasztottam, ez mar jo lesz???? sztem ez nagyon jo :() vagy nem?
2013. okt. 20. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!