Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti mi alapján neveztétek el a...

Ti mi alapján neveztétek el a kisállataitokat? Miért és hogyan kapták a nevüket? Ja, és persze mi az?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én arról nevezem el őket, ami eszembe jut, ha rájuk nézek :)

Az én két hörcsögöm nevei: Gombóc, és Süti *.*

Süti azért Süti, mert ha ránézek egy süti jut eszembe xD Egy vadas színű kis höri, és nagyon cuki.

A Gombóc meg egy pearl mintázatú fehér höri, ő egy kicsit már hosszabb szőrű, és nagyobb is, ezért olyan mint egy gombóc :)) Főleg mikor két lábon áll és burkol :)

2013. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mi törpenyuszinkat Lunának hívják :) A római Holdistennőről kapta a nevét, mert nőstény, és olyan ezüstös a bundája, mint amilyen a Hold.
2013. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A mi kutyánkat Benjáminnak hívják :)) Beninek hívjuk akkor mondtuk hogy az legyen a neve amikor megkaptuk olyan Beni-s volt :)
2013. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tenerimalacomat Sanyinak.Ugyanis a vezetéknevem Molnár és sz apukámnak eszébe jutott hogy van egy Molnár Sanyi nevű ember a faluba és onnan xd
2013. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzám csapódott egy kóbor kis kutya, egy darabig mondtam neki hogy menj haza, de semmi. Második alkalommal haza vittem és azt a nevet adtam neki hogy Hátra arc. Ez maradt a neve.
2013. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nyuszim úgy nézett ki,mint egy adag szőr. Pamacs lett a neve.
2013. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én tengerimalacom Cucu, és azért mert amikor megkaptam, és még nem volt neve, akkor mindig azt mondtam neki, hogy "Cucumalac" és már nem állt semmi más a számra, ezért maradt a név :D De van egy ismerősöm, aki kutyasétáltatás közben talált egy kölyök kiskutyát, nem találta meg a gazdiját ezért megtartotta. De nevet még nem választottak, és h megkülönböztessék a másik kutyájuktól, de még se az legyen a neve, hogy kutya, ezért őt kicsinek hívták, és maradt is a név :D
2013. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a japán táncoló egereimnek AC és DC a nevük mert ez az egyik kedvenc együttesen és egyszer csak mikor ott tartottam őket a kezemben és ezen elmélkedtem hogy hogyan is nevezhetném őket pont ezt hallgattam és így gondoltam hogy ez miylen jópofa :)
2013. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!