Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a tengerimalacom...

Mi baja lehet a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 1 éves nőstény tengerimalacom, aki éppen kb. 1 hónapos vemhes(nem tudom ez fontos-e). Tegnap észrevettem, hogy a bal hátsó lába "furcsán" áll, mintha ki lenne fordulva. Az egészben az a furcsa, hogy amikor óvatosan kivettem, semmi olyasmit nem vettem észre, ami törésre vagy zúzódásra utalna. Nincs bedagadva vagy belilulva, teljesen egészségesnek tűnik azon kívül, hogy nem áll rá, hideg és olyan mintha lebénult volna. Amikor hozzányúltam, egyáltalán nem jelzett fájdalmat, eszik rendesen, nem szomorkodik, ugyanúgy viselkedik ahogy szokott. Állatorvoshoz sajnos nem tudom elvinni az anyagiak miatt. Mi lehet a probléma? Volt már nektek ilyen?

2013. nov. 27. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésre a választ nem tudom, de keress neten tengerimalac tenyésztőket, nekik lehet hasonló tapasztalatuk és általában meg is szokták osztani. Jobbulást a malackádnak! :)
2013. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!