Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet hogy vemhes a hörcsögöm?

Lehet hogy vemhes a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Van kettő hörcsögöm, egy fiú és egy lány külön ketrecbe, nagyon szeretem őket. A lány volt meg előbb, és kicsit elhízott mert anyukámék nem jó tápot vettek neki és a tesóm mindenféle kaját adott neki, de már nem engedem. Körülbelül 2 hete összeraktam a fiút és a lányt és a fiú rá szeretett volna mászni a lányra ,de mivel eléggé kisebb mint a kis ducikám nem igen sikerült neki semmit csinálni. Mindenesetre egész estére egy ketrecbe hagytam őket és reggel ismét különválasztottam. A lány hörcsög még mindig duci, fészket készít és mindig ha adok neki magot magábatömi és elpakolja. De ezt régen is csinálta, csak nem ilyen feltűnően. Lehet hogy sikerült neki és vemhes?

2013. nov. 29. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég nagy rá az esély.
2013. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van nem.
2013. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok... szaporítsál csak! Amúgy sincs elég retardált génhibás selejt kishörcsög még...
2013. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!