Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik a jelei annak hogy a...

Mik a jelei annak hogy a hörcsögeim szaporodni fognak?

Figyelt kérdés
Van 2aranyhörim, ma átraktam a lányt a fiúhoz, az számolhatnak pár percig utána pedig elment a vackába.Ezt azt jelenti hogy na nem ivarzóképes a nőstény?
2013. nov. 29. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha még ezt sem tudod ne szaporíts... Szomorú vége lesz.
2013. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lényegében arra voltam kíváncsi, hogy ez a hamari odébb vonulás azt jelenti hogy ma nem szaporodóképes a nőstény.Egyébként amikor megláttam hogy odébbment a hím rögtön elvettem a nőstényt, nehogy megtámadja.
2013. nov. 30. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne szaporíts! Bízd a tenyésztőkre, akik figyelnek arra, hogy ne génhibás kicsik szülessenek. Több ismeret kell a tenyésztéshez, mint hogy csak összeraksz két ellentéte nemű hörcsögöt.
2013. dec. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg könyvcímet vagy egy ezzel foglalkozó weboldal címét megtudnátok adni?Csak saját részére szeretnék még pár hörcsögöt.
2013. dec. 1. 12:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy milyen hülyeséget lett a kérdés, a hím szagolgatta pár percig a nőstényt és utána húzódott vissza, a kérdésben is ezt akartam írni csak a telefonom átírta azt a szót.
2013. dec. 1. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Keress meg tenyésztőket rendes magyar nyelvű könyv NINCS a hörcsög tenyésztésről!
2013. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Angollal is elboldogulok, ne nézzetek ennyire Istvánnak ;) De akkor majd körbekérdezőködök hátha van a közelünkbe hörcsög tenyésztő.
2013. dec. 1. 13:58
 8/10 A kérdező kommentje:
*Ennyire ostobának, rá kellene jönni hogy kell ezt az automata átírást kiszedni. :)
2013. dec. 1. 13:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Hollanddal?? ;)

És nem kell feltétlen a közeledben keresni, vagy neten nem tudsz vele beszélni a dolgokról látnod is kell???

2013. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amikor a papagáj tenyészetem indítottam, akkor is jó volt személyesen beszélni, igaz abból falun belül 2 komolyabb tenyésztő is volt.A hollandra visszatérve, az nem igazán 9.-be csak 2 nyelvet tanítanak. :)) De akkor lehet hogy felveszem az Interneten egy tenyésztővel a kapcsolatot.Köszönöm a segítséget!!! ;))
2013. dec. 1. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!