Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki segitsen! Szeretnék...

Valaki segitsen! Szeretnék tengerimalacot! Csak nem tudom érdemes e megvenni. Azt hallottam h visitanak meg ilyenek. Igaz? Valaki aki tapasztalt segitsen!

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden nagyobb rágcsálóféle ad valamilyen hangot. A tengerimalac hangját én inkább fütyülásnek nevezném. Egy barátnőmnek van ott hallottam egyszer-kétszer, de nagyon ritkán, pedig sokat voltam ott. Szóval nem úgy kell elképzelni hogy 24/7-ben fütyörészik. :D Nekem hörcsögeim voltak, ők meg sípoltak. Mondjuk ha verekedtek. OLyankor szétraktuuk őket, és minden rendben volt.
2013. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiú tengeimalacom van és csak az egyík visít.Szerintem annyira cuki amikor ilyen hangokat adnak ki.Egyébként én szerintem vehetsz egy tengerimalacot mert nem olyan mint a hörcsög,mert a hörcsög nem társas lény,és ráadásul harap is.A tengerimalac bújós állat és társas lény.Az én malackáim a kezemet nyalogatják :D és a tengerimalacoknál nem mindegyik visít ugyanúgy,például nálam csak az egyik visít a másik nem.
2013. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a hörcsög sem harap ha jó helyröl veszed :) nekem is volt réggeben malackám ! ő ilyen motyogó hangot adot ki mikor a nyúl kergete őt ! szerintem cuki ez hang és nem íritálo
2013. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pityubá' ***** válasza:
30%
Igen igaz. Nagyon hangosan visitanak, foleg akkor mikor megszurtad es fojik el a vere
2013. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pityubá' ***** válasza:
22%
De amikor mar benne van a labosba egesz csendbe van
2013. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, visítanak. Hangosan és változatos módokon. Ha csendes állatra vágysz, akkor vegyél inkább afrikai óriáscsigát.
2013. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!