Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem ki a törpehörimet?

Hogy vegyem ki a törpehörimet?

Figyelt kérdés
Már kb 3 hónapja megvan a hörim belemászik a kezembe ha beteszem a ketrecbe de a hirtelen hangokra megijed és gyorsan a kerekébe vagy házikójába szalad. Hogy vegyem ki mert nagyon félek ha kiveszem és leteszem az asztalra akkor elszalad és leesik az asztalról vagy ha a földre teszem akkor meg lehet hogy meg se találom hogy vegyem ki??

2013. dec. 15. 21:12
 1/2 anonim válasza:
100%
Elsőre ne rakd asztalra. Höriknél nagyon oda kell figyelni, mert könnyen megsérülhetnek ha leesnek valahonnan. Mondjuk szerintem idővel megtanulja felismerni a magasságot. Mielőtt kiveszed, zárj el minden lehetőséget ahova beszaladhat és elbújhat (pl. szekrény, ágy alja), vagy egy elkerített területre vedd ki ahol szaladgálhat. Saját tapasztalat, amikor először kivettem kb. egy hét után, jó fél órát szaladgált iszonyat tempóval a szobában, utána vettem neki kereket a ketrecbe, abban kiélte magát, és utána már nem volt annyira mozgékony kint. De szüksége van a mozgásra szerintem 3 hónap után már.
2013. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy csomó ilyen témájú kérdés, azokat olvasd el és ne írd ki Te is századik alkalommal!
2013. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!