Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Cerberos...

Mi a véleményetek a Cerberos Kutyaiskoláról?

Figyelt kérdés
Oda szeretném beiratni holnap a kutyámat, és érdekelne a tapasztalatokon alapult véleményetek :) Vagy ismerős szerint, stb.. Budapest, 14/L

2013. aug. 11. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legjobbak.Szerintem.
2013. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ország legsikeresebb rehabilitációs kutyaiskolája, ami alapból rengeteg szakértelmet feltételez, mert ugye sosem az ültetés tanítása a nehéz a kutyázásban, hanem úgy általában rendben tartani az állatot. Én csak ajánlani tudom, kevés helyen tanulhatsz meg annyit a kutyákról, mint ott.
2013. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak jó tapasztalatom van velük,sokat segítettek.
2013. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pro vagy kontra érv, csak egy megjegyzés: minden kutyaiskola esetében érdemes először megnézni egy foglalkozást csak látogatóként. Nem azért, hogy eldöntsd jó vagy rossz suli (a Cerbi például sokaknak bevált már, ld. előző hozzászólók), hanem, hogy lásd, neked mennyire tetszik az ottani módszer. Fontos azért az is, hogy mennyire tudsz azonosulni vele, hiszen a tanultakat mindig otthon is alkalmazni kell.
2013. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Kíváncsiságból bejártam több kutya ovit a fővárosban.


A Cerberos nálam sajnos az utolsó lett a sorban, pedig nagyon nagy reményekkel mentem oda, mivel sok jót hallottam róluk.

Amit én elsőre levettem, hogy minden kutyát egy kaptafára húznak a félénktől az agresszívig. A feladatok és a tanítási módszerek pedig kicsit militarista jellegűek. Szóval én csalódtam bennük. Ők egy ültetési feladatnál még mindig a pórázfelhúz fenéklenyom módszernél tartanak :-( Az oknélküli kannadobálgatás és a hajókötél nyakbakötése betig kicsit beteges és indokolatlan egészésges viselkedésű kölyökkutyák esetében.

2013. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszett amit ott láttam, pedig kölyökkutyával mentünk, nem egy problémás viselkedésű felnőtt kutyával. 1,5 óra alatt egyszer volt foglalkozás, amúgy semmi, mint egy szimpla kutyafuttató. Az ovóda vezetője cigizett végig és az asztalnál beszélgetett, senki sem jött oda megkérdezni van-e valami problémánk. A ku7tya nyakába tettek az elején egy hosszú kötelet, elvilg hogy a visszahívásával ne legyen gond, pedig mondtam, hogy nem problémás, sokat járunk más kutyák közé.

Nekem nem tetszett, másik iskolába mentünk végül a 15. kerületben.

2014. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a kannadobálgatás először nekem is durvának tűnt de nálunk bevált, szimpatikusak voltak a kiképzők is.
2015. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!