Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék kedvet csinálni...

Hogyan tudnék kedvet csinálni neki a labdázáshoz?

Figyelt kérdés

1 éves yorki kan kutyusom van.Sokat játszunk de nem érdekli őt szinte egyáltalán a labdázás.Szeretnék néha úgy lemenni sétálni vele hogy elengedem és labdázunk egy kicsit.:)

Hogyan csinálhatnék kedvet hozzá neki?Ötletek? :)

Csak értelmes válaszokat szeretnék!



#játék #séta #labda #kedv.szórakozás
2013. okt. 21. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én egyik kutyámat úgy szoktattam hozzá, hogyha visszahozta, kapott jutalom falatot.Bármit eldobok, visszahozza már. Közben rájött a vadászás örömére is.
2013. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy volt, hogy eldobtam szaladt utána, de nem hozta vissza, lefeküdt valahol rágcsálni.:) és kivittem úgy h volt nálam kaja és valahogy akkor viszahozta és kapott érte jutalomfalatot. Azóta elég sokszor gyakorlunk és ma meglepődtem mert egy másik játékát, amivel sose játszottunk visszahozósat odahozta letette a lábam elé majd leült hogy dobjam el neki.:) Meglepődtem de örülök hogy rögzült benne ez.:)
2013. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sétánál ki is próbáltam a módszert egy kis sajttal.Sajnos nem igazán jött be...eldobtam neki, visszahozta és jutalmat kapott viszont onnantól kezdve nem hozta vissza a labdát hanem csak egyszerűen várta a következő falatot. :(
2013. okt. 22. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy első alkalommal tökéletesen megértse a kutya, mit akarsz. Nincs juti, amíg rá nem vezeted, hogy hozza vissza, amit kérsz. Ha nem hozza , akkor elvezeted oda, ahol van az eldobott labda és mondod neki, hozd. És mutatod a kaját. Ha csak egy lépésnyire is odaviszi hozzád, öröm, boldogság, jutalom.
2013. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, értem!Köszi!:)
2013. okt. 23. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, vagyis a labdára mutatsz, amikor rá akarod venni, hogy felvegye és hozza.:))
2013. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D
2013. okt. 24. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!