Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nevet adjak a transzves...

Milyen nevet adjak a transzvesztita nyulamnak?

Figyelt kérdés
Az egész azzal indult, hogy szerettem volna egy nyuszit. Aztán kutatgattam róla és egyre jobban megtetszett az ötlet. Aztán jött persze a sírás a szülőknek és végül bele mentek. A kisállat kereskedésbe vettem egy rózsaszín ketrecet, mert addig úgy volt, hogy mindenképpen kislány nyuszit szeretnék. (Meg azért mert csak olyan volt) Meg is vettünk minden kelléket. Elmentünk egy tenyésztőhöz ahol elsőre beleszerettem az egyik nyusziba. Mondtam hogy őt szeretném és ekkor derült ki, hogy kisfiú. Upszi! Szóval szegénykéből transzvesztitát csináltunk. Egy ilyen nyuszit hogy lehetne elnevezni?

2013. dec. 27. 00:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Terry Black
2013. dec. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Vagy még a Karesz is ,vagy a Guszti is találó és vicces név lehet,vagy cukorrépa!! :D
2013. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Martin,kuglóf,süti,rétes,bocskor, démon,napraforgó,nózi,mangófái,szilva,cseresznye,Pajti,pajkos,turbó,körte,milka,herceg,pamacs,ropi,Robi,mentol,negro,néró,büszke ,mandula,Rudolf,Rudi,gofri,szikra
2013. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kaja neveken jót nevetem szóval ez lett a nyerő. Püspöklila az ágyikója ezért Püspök falat lett a neve. Röviden Falatka. =D
2013. dec. 27. 11:33
 15/17 anonim ***** válasza:
pedó,dugó,vagy irány ide: [link]
2013. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kurbli Fitymátyás
2013. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Zara;)
2014. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!