Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap lefialt a degum, amit...

Tegnap lefialt a degum, amit eddig fiúnak hittünk mivel a boltban megnézték és azt mondták hogy hímek. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég régóta vannak deguink de mindig kettő volt és fiú.Nme szeretném különválasztani őket mert úgy tudom hogy társaságkedvelők de tehetetlen vagyok.Eddig semmi baj nem volt köztük. Bármilyen tanácsot elfogadok!

2013. dec. 28. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szedd szét őket, különben folyamatosan szülni fog. Ha külön ketrecben vannak, de egymás mellett, akkor azért tudnak haverkodni, bár sajnos tényleg nem annyira jó nekik :( Esetleg vegyél még egy fiút és még egy lányt - sejtem, hogy nem 4 degura készültél, de valószínűleg ez lenne a legjobb megoldás.
2013. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az még belefér hogy mihelyst letelnek az ünnepek elvinni az apukát elköttetni? addig még lehetnek együtt?
2013. dec. 28. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A szülést követően rögtön fogamzóképes újra a nőstény, tehát lehet, hogy már elkéstél. :( A folyamatos szülés az életét rövidíti meg és lehet az x-edik szülésbe hal bele, a kölykök pedig árván maradnak. Egyedül viszont valóban nem tarthatók. Nálam a fiú-lány párok esetén a hímek ivartalanítva vannak. Sajnos a kereskedő hibázott, nem először hallok ilyet.
2013. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd szét őket, amint lehet, az a pár nap is számíthat. Másrészt ezt azért így simán kibírják, nálam verekedések miatt keletkezett sérülések gyógyulása érdekében sokszor voltak külön ketrecben a deguk akár 2 hétig is, nem volt semmi gond.
2013. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedd szét őket különben folyamatosan szülni fog. És a nőstény egy idő után bele hal.
2013. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben..köszönöm szépen !
2013. dec. 31. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!