Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most komolyan! Normalis vagyok?

Most komolyan! Normalis vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy nyuszink, tesome volt en nem is igazan foglalkoztam vele, neha megetettem de egyatalan nem volt hozzamnove. Ma meghalt en meg itt bogok...meg ugy sajnalom, mint mikor a cicamat vesztettem el akit imadtam. Ez normalis?

Es mi tortenhetett vele? Hirtwlen halt meg.. Tegnap meg nemvolt semmi baja


2013. dec. 29. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem valami más is nyomaszt, és nem feltétlenül ez az esemény csapódik ki rajtad.
2013. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyulak elrejtik a betegsegeiket,mivel zsakmanyallatok,a szabad eletben a gyengek lesznek elobb preda . Ezzel azt akarom mondani,hogy lehet,hogy mar hetek ota beteg volt . Evett rendesen ? Bogyok voltak ? Egy hirtelen sokk miatt is osszeomolhat a keringese,ami szinte azonnali halalt jelent ..
2013. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!