Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy már hamarosan 1 éves törpenyuszim. Kislánynak vettük,nagy gonddal választottuk ki a tenyésztővel,hogy az alomból melyik kislány,és csak ő volt. Mikor elvittük beoltatni,kíváncsiságból megkérdeztük az orvos aszisztensét,hogy szerinte lány vagy fiú -e (a nyuszi nagyon tiltakozott)és ő azt mondta,hogy fiú. Nem kis meglepetésként ért ez minket,hogy most akkor fiú -e vagy lány? Ezek után később,elkezdtek valami cicifélék nőni a hasán,úgy mint az anyamacskáknak. Nem tudom,hogy a nyusziknál ez hogy van,de mostanában azt vettem észre,hogy úgy tekereg a lábamnál,mint ahogy a fiú nyuszik udvarolnak,és olyan udvarló hangot is kiad. Utánanéztem az interneten,hogy hogy lehet a nyuszik neme között különbséget tenni,és az alapján én is lánynak találom,de akkor miért csinál úgy mint a fiú nyuszik mikor udvarolnak? Nem gondolom,hogy ez csak játék lenne,mert elég lényegre törően fejezte magát. Heréje sem nőtt,pedig akkor ha fiú lenne,már kellene,hogy legyen. Szoktak udvarolni a lány törpenyulak,vagy az enyémnek valami baja van? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 31. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyulak ilyen jellegű viselkedéséhez nem értek, de ha elmondod az állatorvosnak és kéred, hogy ultrahanggal vizsgálja meg, akkor pontosan meg tudja mondani milyen nemi szervei vannak (és milyen nemű).
2013. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet,de azért még jöhetnek válaszok.
2013. dec. 31. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bak, akkor szemmel látható a heréje a hátsó lábai között.
2013. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul, hogy a herék belül maradnak, ezért kell az ultrahang. Még az is lehet, hogy női és férfi nemi szervei is vannak (ilyen-olyan mértékben), akadnak ilyen példányok is.
2013. dec. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!