Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális. Ha sokszor nedves a...

Normális. Ha sokszor nedves a nyuszim orra?

Figyelt kérdés
Főleg akkor, ha pár percig (pl. amíg kiérünk a kocsihoz) a levegőn van, tehát ha változik hirtelen a hőmérséklet. Próbáltam neki figyelni, teljesen vízszerű jön ilyenkor az orrából, nem takonyszerű vagy színes. Ez normális? Tüsszenteni csak ritkán szokott! Lassan 4 hónapos törpenyuszi, lakásban tartjuk (kivéve azt a pár percet, amíg kiérünk a kocsihoz utazáskor és vissza).

2013. okt. 27. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:

*Normális, ha sokszor nedves a nyuszim orra?


Elnézést az elírásért!

2013. okt. 27. 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:
nem normális egyáltalán, vidd el állatorvoshoz.
2013. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez annyira nem abnormális, neked is folyik az orrod ha kimész a lakásból a hidegbe, vagy felszállsz a buszra mert ott meleg van, szerintem ugyan ez van náluk is DE jobb félni mint megijedni, nem sokáig tart megnézetni, inkább legyen egy felesleges dokilátogatás mint soha többet :)
2013. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!