Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nasik adhatók egy...

Milyen nasik adhatók egy törpenyuszinak?

Figyelt kérdés
Van pl. a kukorica pehely ami nem tartalmaz tartósító szert meg ilyeneket. Azt odalehetne adni egy nyúlnak? És a szárított alma, szárított banán chipseket? (feltéve, hogy tartósító szer nélküli meg minden ilyesmi)

2014. jan. 1. 16:05
 1/5 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ilyesmik adhatók-e?
2014. jan. 1. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyeneket ne adj neki, nem jó.
2014. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiiii ***** válasza:

Káposzta,- salátalevél, répa, alma is talán. Amit semmiképp se adj, az a krumplihéj!

Ne adj neki ilyesmiket szerintem se, törekedj a minél frissebb és természetesebb dolgokra.

2014. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, értettem köszönöm!
2014. jan. 1. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

én zöldségből répát, almás, céklát, zellert, paprikát, nyáron pedig barackot, dinnyét banánt adok neki persze a nyárit kis mennyiségbe mert nagyon cukros


én próbáltam neki almát szárítani, bár lehet én csináltam rosszul(elég esélyes) de nem ette meg, kb havonta adunk neki egy kis mogyorót és diót, persze neki kéne több de nem szabad :)

szóval semmi boltban vett vacakot ne adj neki(sem emberi sem állati), 1,5 év alatt kapott 2×2 olyan mézes magvas rudat, azt nagyon szerette de hát az sem neki való, nálunk a szárított lucerna a csúcsok csúcsa, egész nyáron szedtük neki kis részekben ki van szárítva és 2-3 naponta kap egyet, de konkrétan extázisba kerül ha megérzi az illatát :)

2014. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!