Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet patkányt, nyestet...

Hogyan lehet patkányt, nyestet fogni élve?

Figyelt kérdés
Van itt egy jopár patkány ami megeszi a takarmányt és van h idetalál a nyest és megeszi a galambokat,tyukokat! És érdekelne hogy hogyan tudnam élve megfogni őket?? Segítsetek lécci! Ötleteket
2009. nov. 28. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
baz.meg!!!!te vagy egy szívtelen patkány
2009. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aztan mér?? Talan olvass figyelmesebben! Nem azt irtam h megölöm őket! Hanem h megfogom ÉLVE! És elviszem őket vhova erdőbe v vhova h ne az én pénzemett vigye el h megeszi a tyukot meg a takarmányt. Ennyit rolad.. és nem azt irtam h *Lécci irjatok vmi szarságokat*. -.-.
2009. nov. 28. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:

A patkány megeszi a galambot, tyúkot, nyulat is.

Biztos, h nyest is garázdálkodik?


Muszáj élve fogni?

Én készítettem patkány élvefogót, de csak néhány állat ment bele, a többi megtanulta,h a csapda az veszélyes.

Amúgy még nagy probléma, h hogy lehet hatástalanítani egy élő patkányt.

Mérgeztem is őket (2kg mérget bepusziltak).

És végül lebontottam az összetákolt ólat, és építettem egyet téglából.

2009. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nálunk voltak régen nyestek, és valahogy úgy fogtuk be őket, már nem nagyon emlékszem, hogy volt ketrec, középre volt egy, hogy is mondjam, amire rálépett és lecsapódott az ajtó. remélem érted. amire rálépett, afölé meg akasztottunk tojást vagy ilyesmit, attól függ mit akarsz megfogni. remélem sikerül.
2009. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ti legalább megértetek nem mint az első ugymond válaszolo! Am igen tuti h van nyest mert ha este felkapcsolom a lámpát akkor ott eszik és elfut v ilyesmi! Szal tuti h van :S Am vadász apum könnyen megoldanánk a patkány eplusztitását vannak vadász kutyáink is csak az a baj h azok nincsenek kinn mindig.. És nem tudjak őket megfogni a patkánokat ha bemegy a lyukba. Megprobálkozok majd oan csapdával amit irt az utolso válaszolo!
2009. nov. 28. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem kaptad el nyugodtan öld meg! Nekünk is van egy a padláson és reggel megölte 4 macskámat a nagyot meg "megverte" :@ csak egyszer kapjam el....
2010. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csapdával. Biztos láttál már állatmentős ismeretterjesztőben- Két csapódó ajtó, középen csalétek..
2010. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!