Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehöri segítség! Van egy...

Törpehöri segítség! Van egy terráriumom amiben van a hörcsög, van egy másik is ugyanakkora. Hogy tudnám megoldani hogy egyikből a másikba át tudjon menni? Ötletek?

Figyelt kérdés

ÉN úgy érzem csak az a megoldás lenne hogy mindkettőnél üvegessel lyukat vágattatok és ott át tud futni alagúton keresztül. valaki esetleg más megoldást?

magassága: 27cm a terráriumnak


2014. jan. 6. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Miért akarod, hogy átmehessen? 1 terrárium is elég neki egyszerre - szerintem.

Ha meg kicsi neki, én inkább vennék neki 1 nagyobbat, mint hogy üvegeshez vigyem a meglévőket. Jók lehetnek még másra is.

2014. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez is elég nagy 100cm hosszú, de szeretném ha másikba is átmenne, oda még jó pár játékot, mászókát akarok tenni neki


kérdés: üvegessel jól megtudná oldani? ugye utána nem repedhet meg ott ahol kivágta

2014. jan. 6. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy jó üveges meg tudja csinálni, tudod kapni iylen üvegfúrót, magához fúrógéphez, de az csak kis lyuknak, ezt azért írom, mert én itthon fúrtam ki üveget és nem repedt meg, ha profi üveges csinálja tuti nem fog megrepedni :)

De ezt meg kellene beszélni egy szakemberrel :)

Arra figyelj majd hogy legyen gumitömítés az üveg és az átjárócső között hogy ne mozduljon ki és ne szökjön ki a höri ;)

2014. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, ilyenre én is gondoltam, hogy átmegy a hörim a másik terrába. :P Szerintem műanyag csöveket tudnál rögzíteni (ketrechez valókat), hogy ne tudjon kimászni, csak belemenni, és így átmászni a másik helyre.
2014. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!