Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög - Akarok 1 új hörcsögö...

Hörcsög - Akarok 1 új hörcsögöt az aranyhörim mellé aki fiu, de nincs másik ketrecem és nem akarok kis höriket, segítesz? :D

Figyelt kérdés

Hörcsög - Akarok 1 új hörcsögöt az aranyhörim mellé aki fiu, de nincs másik ketrecem és nem akarok kis höriket.


Bár szeretnék törpehörcsögöt, mert olyanom még nem volt, és persze fiut, mert lányt nem akarok, meg nemtom hogy lenne-e gyerek a két faj között.


Ha vennék 1 fiu hörit nem verekednének össze? vagy inkább ezt felejtsem el? és vegyek neki lányt? de akkor hetente fog születni 100 kis höri amit már télleg nemtok hova tenni.


szóval ötlet? :D


2010. jún. 26. 02:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó.Örökké bunyóznak.
2010. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cass90 ***** válasza:

Szia!

A hörcsögök amúgy magukban is jól elvannak - ha rendesen gondozod, van elég mozgási lehetősége, megfelelő táplálék, tisztaság, stb. - én úgy tudom legalábbis, hogy attól nem lesz depressziós ha egyedül van :D


A fiúk tényleg verekednének - legalábbis ez valószínűsíthető. Lányt mellé azonban még véletlen se vegyél mellé egy ketrecbe! Akkor elkerülhetetlen kb. 5-8 kishöri születése... Nekem anno' voltak, és... nem volt kellemes érzés odaajándékozni, ill visszavinni a kereskedésbe az utódokat... ugyanis annyira "ügyes" eladótól vettük az első párt, hogy nem 2 lányt adott, hanem fiú-lányt...


Lényeg: a lány-lány párosítás jobb. Ha a höridnek jót akarsz, akkor hagyod egyedül szerintem.

2010. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lány-lány se nyerő, külön kellett tenni őket, mert összeverekedtek ők is. Olyannyira, hogy az egyik kiharapta a másik szemét (orvosi beavatkozás nélkül visszaforrt a helyére, de nem volt szép látvány, azt meg h látott-e vele utána, csak ő tudhatta :D).
2010. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cass90 ***** válasza:

(2. válaszoló megint)

persze azért nem minden hörcsög ugyanolyan - más a természetük, de általában (nem mindig!), ha már feltétlen többet akar az illető érdemesebb 2 lányt venni - amúgy ilyen horror-sztorim nekem a kicsikkel kapcsolatban van, ugyanis nákunk megette az egyiket az anyja - pedig kapott elég kaját... erről ennyit -.-'

2010. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megölik egymást. Aranyhörit csak egyedül lehet tartani, a fajtársait is megöli.
2010. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!:)
2010. jún. 26. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!