Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy járjak kedvébe a tengerim...

Hogy járjak kedvébe a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
Pl:.Étel,Játék,stb :)

2014. jan. 11. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Milyen komoly gondjaid vannak :)
2014. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, ezeket nem árt, ha adsz neki...
2014. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Idővel ki fogod tapasztalni mi az, amit nagyon szeret gyümölcsben, zöldségben például. Játék terén változó, ez attól függ milyen beállítottságú a malacod. Az enyém nyugodt volt, de ugyanakkor makacs volt és csak akkor lehetett simogatni ha ő akarta.


Ha kiengeded a szobába és leraksz neki olyan gyerekjátékokat amikkel saját magában nem tud kárt tenni akkor el lesz velük biztosan. Az enyém imádta felborítani a helikoptereket, meg az Actionman figurákat vagy kiskatonákat.


Én ha itthon voltam mindig játszottam vele, mert egyedüli malac volt és nagyon igényelte a törődést. 6 évig élt és daganatban halt meg, szóval jóval tovább bírhatta volna még. Remélem neked is sokáig fog örömet okozni :)

2014. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi majd kiapprobálom :)
2014. jan. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!