Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacomnak társ kell?

A tengerimalacomnak társ kell?

Figyelt kérdés
A tengerimalacom egésznap a sarokban van.Néha eszik iszik de utána egyszerre vissza megy.Lehet h társ kéne neki?

2014. jan. 9. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy beteg,
2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet h csak társ kell neki mert olvastam h depressziosak lehetnek a nincsenek társaik.De este néha annyira nyugtalan szó szerint szinte szét akarja verni a ketrecet xD.
2014. jan. 9. 19:36
 3/6 encsike17 válasza:
100%
A tengerimalac társas lény szerintem unatkozik szerezz be neki egy társat akkor nem fog unatkozni lesz kivel játszania.
2014. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most már vidám.Szerintem tegnap csak rossz napja volt.
2014. jan. 10. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha van társa, hidd el, tapasztalatból mondom. Nekünk is amikor még csak 1 malink volt gubbasztott, kedvetlen volt. Elvittük dokihoz, adott neki antibiotikumot, de nem sokat javult az állapota. Ekkor beszereztünk mellé egy ugyanolyan nemű malit, össze se lehet hasonlítani az akkori állapotát a mostanival. Azóta nem gubbaszt, dokit is csak körömvágásnál lát.
2014. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem csak szimplán társ kell neki MERT nekem is egyedül volt és ugyan azt csinálta rágta a rácsot evet ivót és kész semmi mást nem csinált vetünk neki egy társat sokkal jobban érezte magát :D
2014. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!