Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csincsilla ezeket eheti vagy nem?

Csincsilla ezeket eheti vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném megkérdezni,hogy a csincsillák ehetnek persze kis mennyiségben:

-szárított borsószirom

-saláta

-karalábé levél

-tyúkhúr


Nem akarom hogy baja legyen az én kis mazsolàmnak.ezekből is néha szoktam adni keveset csak egyedul a salatabol kap mindennap egy negyed levelet nagyon szereti kepes elkopni a tengerimalacomtol is.karalabe levelet 2* kapott keveset imadta. Tudom hogy szenat meg tapot esznek Taoba meg vannak szaritott banan csipkebogyo stb de neha olyan erzesem van mintha aa nem is tudom hogy ez nem lenne eleg mindig nezi a malackat hogy miket kap:(szoktam neki szaritani almat repat szereti:) nem leszurast hanem segitseget akarok kerni!"!!! Szeretnem ha hosszu eletu l



2014. jan. 11. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki,de csak kis mennyiségben.

Kaphat nem csak szárított almát,hanem "normális",lédús almát is. Én is adtam nekik régen. :)

Az enyémek kaptak füvet is,igaz azt csak tényleg nagyon kicsit,inkább szárítva.

Adhatsz jutalomként mazsolát is,imádják :)

2014. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudnám mondani mint az előző válaszoló ! :)
2014. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés ;) köszii igen szoktam almàt adni v hélyàt vagy cikkelykèt (vagy ugye szárìtva) mindegyiket imàdja :) mazsola van a tâpba :D nem sok de ha èpp belekerül a tâljàba egyből kiszedi :DD ha nincs akk van itthon szoktam adni *.*olyan édes juni óta van csincsillàm <3<3<3<3 annyira imàdom :-D nagyon féltem :'(
2014. jan. 13. 12:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kiszárItom a tyúkhurt inkàbb
2014. jan. 13. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj kiszárítani,csak keveset adj neki,mert hasmenése lehet tőle.
2014. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!