Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A lakásban tartott nyulamat...

A lakásban tartott nyulamat ki szoktam vinni a teraszra szaladgálni. Szerintetek hány fokig vihetem ki, anélkül, hogy megfázna?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia.én még múlt héten amikor napsütés volt kivittem kb 15-20 percre de mikor ilyen az idő nem és már sztem nem is fogom.sztem ha jönnek a hidegebb idők már ne vidd ki szegényt.:)
2009. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem a kinti hőmérséklettel van a nagyobb baj, hanem a hőmérsékletváltozással, mikor a fűtött lakásból kikerül a min. 10-15 fokkal hidegebb kertbe. Ilyenkor már szerintem se vidd ki, inkább valahol keríts el a lakásban egy biztonságos területet neki, amit jól tudsz takarítani (pl. mi az étkezőben "futtatjuk", mert ott könnyű felmosni) és ahová naponta ki tudod engedni.
2009. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nyúl dönti, el van hogy 10fokba is kimerészkedik, de a konyhába már nem jön utánam etetésnél mert azt nem fűtjük.
2009. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!